Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 19:58
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
29Doubravka20:00Spoj jede načas 0
13NC Černice20:01Spoj má zpoždění 1
30Bory20:02Spoj má zpoždění 2
1Bolevec20:05Spoj jede načas 0
13Cínová20:06Spoj má zpoždění 2
30Sídliště Košutka20:10Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých20:12Spoj jede načas 0
1Bolevec20:15Spoj jede načas 0
13NC Černice20:16Spoj jede načas 0
51Starý Plzenec, Vilová čtvrť20:20Spoj jede načas 0
30Borská pole20:22Spoj jede načas 0
1Bolevec20:25Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka20:30Spoj jede načas 0
13NC Černice20:30Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých20:32Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji