Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 0:09
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Cínová0:04Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka0:30Spoj jede načas 0
N1Bory0:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka0:30Spoj jede načas 0
N2Černice0:30Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda0:31Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka1:30Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany1:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka1:30Spoj jede načas 0
N1Bolevec1:30Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda1:31Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka2:30Spoj jede načas 0
N1Bory2:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka2:30Spoj jede načas 0
N2Černice2:30Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji