Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Doubravka     

Aktualizovat Doubravka - 18:28
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
28Bukovec18:24Spoj má zpoždění 6
16Sídliště Bory18:34Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory18:44Spoj jede načas 0
29Borská pole18:45Spoj jede načas 0
28CAN Husova18:46Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec18:49Spoj jede načas 0
53Dýšina, Nová Huť18:50Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory18:54Spoj jede načas 0
52Chrást, Lidový dům18:55Spoj jede načas 0
16Cínová19:00Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:04Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:14Spoj jede načas 0
28CAN Husova19:16Spoj jede načas 0
28Bukovec19:18Spoj jede načas 0
53Červený Hrádek19:20Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji