Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Těšínská     

Aktualizovat Těšínská - 6:12
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Černice6:14Spoj jede načas 0
16Doubravka6:15Spoj má zpoždění 1
30Sídliště Košutka6:16Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory6:18Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec6:19Spoj má zpoždění 1
28CAN Husova6:21Spoj jede načas 0
16Doubravka6:25Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory6:28Spoj jede načas 0
30Bory6:28Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých6:28Spoj má zpoždění 1
13K Losiné6:34Spoj jede načas 0
16Doubravka6:35Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka6:36Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory6:38Spoj jede načas 0
16Doubravka6:40Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji