Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Těšínská     

Aktualizovat Těšínská - 19:33
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Na Dlouhých19:38Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:39Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka19:40Spoj má zpoždění 2
16Doubravka19:41Spoj má zpoždění 1
28Papírna Bukovec19:42Spoj má zpoždění 1
13NC Černice19:44Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:49Spoj jede načas 0
16Doubravka19:50Spoj má zpoždění 1
28CAN Husova19:51Spoj jede načas 0
30Bory19:51Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:53Spoj má zpoždění 1
13NC Černice19:59Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:59Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka20:00Spoj jede načas 0
16Doubravka20:00Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji