Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Prazdroj     

Aktualizovat Prazdroj - 19:11
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
11Ústřední hřbitov19:10Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory19:13Spoj jede načas 0
16Doubravka19:15Spoj má zpoždění 1
13NC Černice19:18Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:19Spoj jede načas 0
15Lobzy19:19Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda19:19Spoj jede načas 0
11CAN Husova19:19Spoj má zpoždění 1
15Folmavská rondel19:22Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory19:23Spoj jede načas 0
11Cínová19:24Spoj jede načas 0
16Doubravka19:25Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov19:25Spoj jede načas 0
28CAN Husova19:25Spoj jede načas 0
12Cínová19:29Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji