Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Doudlevce ETZ     

Aktualizovat Doudlevce ETZ - 19:16
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
14Pařížská19:18Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:25Spoj jede načas 0
13NC Černice19:27Spoj má zpoždění 1
14Sídliště Bory19:34Spoj jede načas 0
29Borská pole19:38Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:40Spoj jede načas 0
13Černice19:42Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých19:55Spoj jede načas 0
29Doubravka19:57Spoj jede načas 0
13NC Černice19:57Spoj jede načas 0
13Cínová20:09Spoj jede načas 0
13NC Černice20:12Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých20:15Spoj jede načas 0
13NC Černice20:27Spoj jede načas 0
14Pařížská20:29Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji