Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Doudlevce ETZ     

Aktualizovat Doudlevce ETZ - 16:25
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
29Doubravka16:15Spoj má zpoždění 10
10Černice16:17Spoj má zpoždění 10
13Čechurov16:23Spoj má zpoždění 3
13Na Dlouhých16:27Spoj má zpoždění 1
10Černice16:29Spoj má zpoždění 4
29Doubravka16:30Spoj má zpoždění 3
10Tylova16:33Spoj jede načas 0
14Sídliště Bory16:35Spoj jede načas 0
13NC Černice16:35Spoj jede načas 0
29Borská pole16:38Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých16:39Spoj jede načas 0
10Černice16:41Spoj jede načas 0
29Doubravka16:44Spoj jede načas 0
10Tylova16:45Spoj jede načas 0
13Čechurov16:47Spoj má zpoždění 5
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji