Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Nemocnice Bory     

Aktualizovat Nemocnice Bory - 1:18
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N1Bolevec1:22Nejsou informace o spoji
N1Bory2:36Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:22Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:23Spoj jede načas 0
N1Panasonic4:36Spoj jede načas 0
16Doubravka4:39Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:40Spoj jede načas 0
22Koterov4:43Spoj jede načas 0
22Jasmínová4:48Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:50Spoj jede načas 0
16Doubravka4:55Spoj jede načas 0
22Jasmínová4:58Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:58Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:02Spoj jede načas 0
16Doubravka5:05Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji