Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 20:51
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Lobzy20:48Spoj má zpoždění 3
16Doubravka20:52Spoj jede načas 0
28CAN Husova20:53Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda20:55Spoj jede načas 0
13NC Černice20:57Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov20:58Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory20:58Spoj jede načas 0
16Doubravka21:02Spoj jede načas 0
15Borská pole21:02Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých21:05Spoj jede načas 0
15Lobzy21:08Spoj má zpoždění 4
28Bukovec21:09Spoj jede načas 0
17Nová Hospoda21:09Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory21:11Spoj jede načas 0
16Doubravka21:12Spoj má zpoždění 5
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji