Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 16:11
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka16:08Spoj má zpoždění 5
13Čechurov16:12Spoj má zpoždění 1
28Bukovec16:13Spoj má zpoždění 1
13Na Dlouhých16:13Spoj má zpoždění 3
11Ústřední hřbitov16:14Spoj má zpoždění 1
16Doubravka16:14Spoj má zpoždění 5
16Sídliště Bory16:14Spoj jede načas 0
15Lobzy16:16Spoj má zpoždění 1
15Nová Hospoda16:16Spoj jede načas 0
11CAN Husova16:18Spoj jede načas 0
16Doubravka16:20Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory16:20Spoj jede načas 0
13NC Černice16:24Spoj má zpoždění 5
28CAN Husova16:25Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých16:26Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji