Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 8:54
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
28Bukovec8:54Spoj jede načas 0
16Doubravka8:56Spoj má zpoždění 5
15Folmavská rondel8:57Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov8:58Spoj jede načas 0
28CAN Husova8:58Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:00Spoj jede načas 0
13NC Černice9:02Spoj jede načas 0
16Doubravka9:03Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:04Spoj jede načas 0
15Lobzy9:05Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých9:07Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:07Spoj jede načas 0
16Doubravka9:11Spoj jede načas 0
15Borská pole9:12Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov9:13Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:35_15.8.2019