Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 17:19
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka17:19Spoj má zpoždění 2
15Lobzy17:21Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory17:21Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých17:22Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda17:26Spoj jede načas 0
16Doubravka17:27Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov17:29Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory17:29Spoj jede načas 0
13NC Černice17:32Spoj jede načas 0
11CAN Husova17:33Spoj jede načas 0
16Doubravka17:34Spoj jede načas 0
15Lobzy17:36Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory17:36Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých17:37Spoj jede načas 0
15Borská pole17:41Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji