Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Gambrinus     

Aktualizovat Gambrinus - 7:59
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory7:59Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov8:00Spoj jede načas 0
11CAN Husova8:02Spoj jede načas 0
13NC Černice8:02Spoj jede načas 0
16Doubravka8:04Spoj jede načas 0
15Lobzy8:06Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:06Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých8:07Spoj jede načas 0
28Papírna Bukovec8:09Spoj jede načas 0
15Borská pole8:11Spoj jede načas 0
16Doubravka8:12Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:14Spoj jede načas 0
13NC Černice8:17Spoj jede načas 0
28CAN Husova8:18Spoj jede načas 0
11CAN Husova8:18Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji