Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 20:52
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
12Božkov20:53Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov20:55Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda20:58Spoj jede načas 0
16Doubravka20:59Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory21:01Spoj jede načas 0
15Lobzy21:05Spoj má zpoždění 4
15Borská pole21:05Spoj jede načas 0
16Doubravka21:09Spoj má zpoždění 5
12Nová Hospoda21:09Spoj jede načas 0
17Nová Hospoda21:12Spoj jede načas 0
12Božkov21:13Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory21:14Spoj jede načas 0
57U Ježíška21:19Spoj jede načas 0
16Doubravka21:19Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda21:19Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji