Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 9:18
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Lobzy9:17Spoj má zpoždění 3
16Sídliště Bory9:18Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:22Spoj jede načas 0
16Doubravka9:23Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov9:25Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory9:25Spoj jede načas 0
12Zátiší9:28Spoj má zpoždění 1
16Doubravka9:30Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda9:30Spoj jede načas 0
12Božkov9:31Spoj jede načas 0
15Lobzy9:32Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:33Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží9:34Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:37Spoj jede načas 0
16Doubravka9:38Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji