Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Pařížská     

Aktualizovat Pařížská - 8:00
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka8:00Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda8:00Spoj jede načas 0
12Božkov8:01Spoj jede načas 0
15Lobzy8:02Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:03Spoj jede načas 0
35Hlavní nádraží8:04Spoj má zpoždění 2
11CAN Husova8:06Spoj jede načas 0
16Doubravka8:08Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:10Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda8:13Spoj jede načas 0
16Doubravka8:15Spoj jede načas 0
15Borská pole8:15Spoj jede načas 0
12Božkov8:16Spoj jede načas 0
15Lobzy8:17Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory8:18Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji