Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Borská pole     

Aktualizovat Borská pole - 14:03
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
29Doubravka14:05Spoj má zpoždění 3
15Hlavní nádraží14:05Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka14:08Spoj jede načas 0
18CAN Husova14:08Spoj jede načas 0
36Bory14:10Spoj jede načas 0
15Lobzy14:11Spoj jede načas 0
30Severka14:13Spoj jede načas 0
29Doubravka14:15Spoj jede načas 0
15Hlavní nádraží14:15Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka14:18Spoj jede načas 0
18CAN Husova14:19Spoj jede načas 0
15Lobzy14:22Spoj jede načas 0
30Severka14:24Spoj jede načas 0
15Hlavní nádraží14:26Spoj jede načas 0
29Doubravka14:31Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji