Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 9:57
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Lobzy9:57Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:57Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:00Spoj jede načas 0
35Křimice10:01Spoj jede načas 0
16Doubravka10:03Spoj jede načas 0
12Zátiší10:03Spoj má zpoždění 3
11Ústřední hřbitov10:05Spoj jede načas 0
15Nová Hospoda10:05Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:08Spoj jede načas 0
16Doubravka10:10Spoj jede načas 0
12Božkov10:11Spoj jede načas 0
15Lobzy10:12Spoj jede načas 0
11CAN Husova10:12Spoj má zpoždění 2
57Hlavní nádraží10:14Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory10:15Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji