Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Tylova     

Aktualizovat Tylova - 9:33
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Doubravka9:33Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov9:35Spoj má zpoždění 1
15Folmavská rondel9:35Spoj jede načas 0
12Božkov9:37Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory9:38Spoj jede načas 0
16Doubravka9:40Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:41Spoj jede načas 0
15Lobzy9:42Spoj jede načas 0
11CAN Husova9:42Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:45Nejsou informace o spoji
16Doubravka9:48Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov9:50Spoj jede načas 0
15Borská pole9:50Spoj jede načas 0
12Božkov9:52Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:53Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 14:35_15.8.2019