Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 18:39
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Lobzy18:36Spoj má zpoždění 4
16Sídliště Bory18:38Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov18:38Spoj má zpoždění 1
11CAN Husova18:39Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda18:40Spoj má zpoždění 2
16Doubravka18:42Spoj jede načas 0
12Božkov18:44Spoj jede načas 0
20Bílá Hora18:45Spoj jede načas 0
13Cínová18:46Spoj jede načas 0
15Folmavská rondel18:47Spoj jede načas 0
33Muzeum18:47Spoj jede načas 0
57Město Touškov, Kůští18:48Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory18:48Spoj jede načas 0
33Sídliště Košutka18:50Spoj jede načas 0
16Doubravka18:52Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji