Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 5:15
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Nová Hospoda5:12Spoj má zpoždění 3
15Nová Hospoda5:14Spoj má zpoždění 3
15Lobzy5:15Spoj má zpoždění 2
12Nová Hospoda5:17Spoj má zpoždění 1
16Doubravka5:18Spoj má zpoždění 1
35Malesice5:22Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov5:23Spoj jede načas 0
15Borská pole5:26Spoj jede načas 0
16Doubravka5:26Spoj má zpoždění 1
16Sídliště Bory5:27Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka5:29Spoj jede načas 0
34Třemošná, ves5:30Spoj jede načas 0
12Božkov5:31Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda5:32Spoj jede načas 0
16Doubravka5:36Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji