Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 1:35
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
N3Sídliště Košutka2:30Spoj jede načas 0
N1Bory2:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka2:30Spoj jede načas 0
N2Černice2:30Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda2:31Spoj jede načas 0
N3Sídliště Košutka3:30Spoj jede načas 0
N2Zadní Skvrňany3:30Spoj jede načas 0
N3Doubravka3:30Spoj jede načas 0
N1Bolevec3:30Spoj jede načas 0
N7Nová Hospoda3:31Spoj jede načas 0
16Doubravka4:11Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:14Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:14Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory4:16Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda4:16Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji