Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Mrakodrap     

Aktualizovat Mrakodrap - 11:55
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
10Čechurov11:56Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda11:57Spoj jede načas 0
16Doubravka11:57Spoj jede načas 0
35Malesice11:58Spoj má zpoždění 3
12Božkov11:58Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory12:00Spoj jede načas 0
15Lobzy12:00Spoj má zpoždění 2
15Nová Hospoda12:02Spoj má zpoždění 2
20Bílá Hora12:05Spoj jede načas 0
16Doubravka12:05Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda12:07Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory12:08Spoj má zpoždění 1
11Ústřední hřbitov12:08Spoj jede načas 0
12Božkov12:08Spoj jede načas 0
11CAN Husova12:09Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji