Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Dobrovského     

Aktualizovat Dobrovského - 23:43
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
4Košutka23:43Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory23:48Spoj jede načas 0
16Doubravka23:49Spoj má zpoždění 1
4Slovany23:49Spoj jede načas 0
4Bory23:55Spoj jede načas 0
16Cínová0:01Spoj jede načas 0
4Slovany0:04Spoj jede načas 0
N1Bolevec0:23Spoj jede načas 0
N1Bory1:35Spoj jede načas 0
N1Bolevec2:23Spoj jede načas 0
N1Západočeská univerzita3:35Spoj jede načas 0
N1Mrakodrap4:23Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji