Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 18:45
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
33Muzeum18:44Spoj má zpoždění 1
1Slovany18:45Spoj jede načas 0
3Dvořákova18:45Spoj jede načas 0
41Vinice18:48Spoj jede načas 0
4Košutka18:48Spoj jede načas 0
20Bílá Hora18:49Spoj jede načas 0
2Světovar18:50Spoj má zpoždění 1
3Dvořákova18:52Spoj jede načas 0
33Sídliště Košutka18:53Spoj jede načas 0
1Slovany18:55Spoj jede načas 0
4Košutka18:55Spoj jede načas 0
20Mrakodrap18:56Spoj jede načas 0
41Vinice18:58Spoj jede načas 0
33Muzeum18:58Spoj má zpoždění 3
3Dvořákova18:59Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji