Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 8:01
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
4Košutka8:00Spoj má zpoždění 1
28Papírna Bukovec8:03Spoj jede načas 0
41Vinice8:03Spoj jede načas 0
2Světovar8:04Spoj jede načas 0
4Bory8:08Spoj jede načas 0
1Slovany8:08Spoj jede načas 0
4Košutka8:08Spoj jede načas 0
20Bílá Hora8:12Spoj jede načas 0
41CAN Husova8:12Spoj jede načas 0
2Světovar8:12Spoj jede načas 0
4Bory8:15Spoj jede načas 0
1Slovany8:15Spoj jede načas 0
4Košutka8:15Spoj jede načas 0
41Vinice8:18Spoj jede načas 0
2Světovar8:19Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji