Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 5:21
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
27Mrakodrap5:23Spoj jede načas 0
41CAN Husova5:23Spoj má zpoždění 1
4Bory5:25Spoj jede načas 0
1Slovany5:25Spoj jede načas 0
4Košutka5:26Spoj jede načas 0
28CAN Husova5:28Spoj má zpoždění 1
2Světovar5:30Spoj jede načas 0
27Sídliště Košutka5:31Spoj jede načas 0
34Třemošná, ves5:32Spoj jede načas 0
41Vinice5:33Spoj jede načas 0
4Bory5:35Spoj jede načas 0
1Slovany5:35Spoj jede načas 0
4Košutka5:36Spoj jede načas 0
41Křimice5:38Spoj jede načas 0
2Světovar5:40Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji