Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Sady Pětatřicátníků     

Aktualizovat Sady Pětatřicátníků - 20:52
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
4Bory20:55Spoj jede načas 0
1Slovany20:55Spoj jede načas 0
4Košutka20:56Spoj jede načas 0
41Vinice20:58Spoj jede načas 0
41Křimice20:59Spoj jede načas 0
28CAN Husova21:00Spoj jede načas 0
2Světovar21:00Spoj jede načas 0
28Bukovec21:03Spoj jede načas 0
4Bory21:05Spoj jede načas 0
1Slovany21:05Spoj jede načas 0
4Košutka21:06Spoj jede načas 0
2Světovar21:10Spoj jede načas 0
41Vinice21:13Spoj jede načas 0
41CAN Husova21:13Spoj jede načas 0
4Bory21:15Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji