Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Náměstí Republiky     

Aktualizovat Náměstí Republiky - 5:19
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
2Skvrňany5:19Spoj má zpoždění 2
33Sídliště Košutka5:21Spoj jede načas 0
1Bolevec5:22Spoj má zpoždění 1
2Světovar5:22Spoj jede načas 0
40Muzeum5:24Spoj má zpoždění 1
2Skvrňany5:24Spoj jede načas 0
20Mrakodrap5:25Spoj jede načas 0
1Slovany5:25Spoj jede načas 0
33Sídliště Košutka5:27Spoj jede načas 0
1Bolevec5:27Spoj má zpoždění 1
2Světovar5:28Spoj jede načas 0
2Skvrňany5:29Spoj jede načas 0
1Slovany5:30Spoj jede načas 0
1Bolevec5:31Spoj má zpoždění 5
33Sídliště Košutka5:33Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji