Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Anglické nábřeží     

Aktualizovat Anglické nábřeží - 9:21
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
16Sídliště Bory9:04Spoj má zpoždění 19
16Sídliště Bory9:14Spoj má zpoždění 9
12Božkov9:20Spoj má zpoždění 1
11CAN Husova9:22Spoj jede načas 0
2Skvrňany9:24Spoj má zpoždění 1
1Slovany9:24Spoj jede načas 0
16Doubravka9:24Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory9:24Spoj jede načas 0
12Nová Hospoda9:24Spoj má zpoždění 2
2Světovar9:25Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov9:25Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých9:26Spoj jede načas 0
35Křimice9:26Spoj jede načas 0
1Bolevec9:28Spoj jede načas 0
15Borská pole9:30Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji


Verze JŘ: 11:17_19.8.2019