Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Hlavní nádraží     

Aktualizovat Hlavní nádraží - 5:16
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
2Skvrňany5:17Spoj jede načas 0
15Lobzy5:18Spoj má zpoždění 2
1Slovany5:18Nejsou informace o spoji
35Malesice5:20Spoj jede načas 0
16Doubravka5:21Spoj má zpoždění 1
15Borská pole5:22Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:23Spoj jede načas 0
2Světovar5:23Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov5:26Spoj jede načas 0
2Skvrňany5:27Spoj jede načas 0
1Slovany5:28Spoj jede načas 0
16Doubravka5:29Spoj má zpoždění 1
1Bolevec5:29Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory5:33Spoj jede načas 0
2Světovar5:33Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji