Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Hlavní nádraží     

Aktualizovat Hlavní nádraží - 12:04
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
15Lobzy12:03Spoj má zpoždění 2
1Bolevec12:04Spoj jede načas 0
1Slovany12:04Spoj má zpoždění 1
11CAN Husova12:05Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory12:08Spoj jede načas 0
2Skvrňany12:08Spoj má zpoždění 1
2Světovar12:08Spoj jede načas 0
16Doubravka12:09Spoj jede načas 0
11Ústřední hřbitov12:11Spoj jede načas 0
1Bolevec12:11Spoj jede načas 0
1Slovany12:12Spoj jede načas 0
15Borská pole12:13Spoj jede načas 0
16Sídliště Bory12:15Spoj jede načas 0
2Skvrňany12:15Spoj jede načas 0
16Doubravka12:16Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji