Vyhledat odjezdy ze zastávky
Výchozí zastávka:

Poslední zastávky: Slovany     

Aktualizovat Slovany - 6:58
Linka CílPlánovaný odjezdZpoždění
13Černice6:57Spoj má zpoždění 1
13K Losiné6:59Spoj má zpoždění 3
29Doubravka7:00Spoj jede načas 0
22Škoda VIII. brána7:02Spoj jede načas 0
30Borská pole7:02Spoj jede načas 0
1Bolevec7:02Spoj jede načas 0
10Tylova7:02Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka7:03Spoj má zpoždění 1
10Černice7:05Spoj jede načas 0
30Borská pole7:07Spoj má zpoždění 4
1Bolevec7:07Spoj jede načas 0
13Na Dlouhých7:08Spoj jede načas 0
22Koterov7:09Spoj má zpoždění 1
13NC Černice7:11Spoj jede načas 0
30Sídliště Košutka7:12Spoj jede načas 0
spoj jede na čas
spoj má zpoždění
nejsou informace o spoji